8.9.2017 - prípravný zápas s Cíferom (Bratislava):
- 8.9.2017 16:00 - ml.dorastenci - prípr. zápas (ŠH LF UK Mlynská dolina):
ŠKP Bratislava - Sokol Cífer
zostava a góly ŠKP: Koller, Pántik - D.Kiss, Šimončič, R.Popelka, Kolenič, Kraus, Ivány, S.Kišš, Džuppa, Barczi, Gallis, Halla, Ratkovský
1.-3.9.2017 - medzin.turnaj Memoriál Lukáše Macka (Nové Veselí, ČR):
ml.dorastenci - medzin.turnaj Memoriál Lukáše Macka
- piatok (ŠH Ždár n.S., ČR):
18:40 ŠKP Bratislava - HK AGRO Topolčany 10:12 (5:5)
- sobota (ŠH Nové Veselí, ČR):
08:00 Slovan Modra - ŠKP Bratislava 13:23 (7:9)
16:20 HC Dukla Praha - ŠKP Bratislava 21:16 (11:8)
- nedeľa (ŠH Nové Veselí, ČR):
10:30 ŠKP Bratislava - TJ Sokol Ždár n.S. 23:13 (10:7)
15:30 ŠKP Bratislava - TJ Sokol Nové Veselí 15:19 (6:10)
zostava a góly ŠKP: Koller, Pántik - D.Kiss, Šimončič, R.Popelka, Kolenič, Kraus, Ivány, S.Kišš, Džuppa, Barczi, Gallis, Halla, Ratkovský
družstvo ŠKP skončilo na 4.mieste
30.8.2017 - prípravný zápas v Považskej Bystrici:
- 30.8.2017 14:00 - ml.dorastenci - prípr.zápas (MŠH Považská Bystrica):
MŠK Považská Bystrica - ŠKP Bratislava 20:33 (9:18)
zostava a góly ŠKP: Koller, Pántik - D.Kiss, Šimončič, R.Popelka, Kolenič, Kraus, Ivány, S.Kišš, Džuppa, Barczi, Gallis, Halla, Ratkovský
23.8.2017 - prípravný zápas v Hlohovci:
- 23.8.2017 16:00 - ml.dorastenci - prípr.zápas (ŠH Hlohovec):
HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava 23:22 (9:13)
zostava a góly ŠKP: Koller, Pántik - D.Kiss, Šimončič, R.Popelka, Kolenič, Kraus, Ivány, S.Kišš, Džuppa, Barczi, Gallis, Halla, Ratkovský...
17.8.2017 - prípravný zápas s Hlohovcom (Bratislava):
- 17.8.2017 16:00 - ml.dorastenci - prípr.zápas (ŠH LF UK Mlynská dolina):
ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec 25:33 (14:14)
zostava a góly ŠKP: Koller, Pántik - D.Kiss, Šimončič, R.Popelka, Kolenič, Kraus, Ivány, S.Kišš, Džuppa, Barczi, Gallis, Halla, Ratkovský...
29.6.-2.7.2017 - medzin. Turnaj 4 miest, Záhreb (Chorv.):
Hráči ročníkov 2001 a mladší (mladší dorastenci a starší žiaci) ŠKP Bratislava reprezentovali hlavné mesto Bratislavu na 22.ročníku multišportových súťaží Turnaja 4 miest v Záhrebe. Pod vedením trénerov Ľubomíra Orosza a Tomáša Kysela a vedúceho družstva Roberta Bartu bojovalo v konkurencii Záhrebu, Ľubľany a Budapešti 14 hráčov, na turnaji družstvo Bratislavy skončilo na 4.mieste.
Výsledky zápasov nášho družstva:
- 29.6.2017 17:30 Bratislava - Budapešť 15:16 (7:8)
- 30.6.2017 11:30 Ľubľana - Bratislava 23:18 (11:5)
18:30 Záhreb - Bratislava 24:17 (13:10)
zostava a góly ŠKP: Pántik, Hronský - D.Kiss, Parolly, Šimončič, R.Popelka, Kolenič, Kraus, Ivány, S.Kišš, Džuppa, Barczi, Gallis, Halla