Sezóna 2017/2018
Four Nationals Championships 2017 |
Slovenský pohár |
Majstrovstvá SR juniorov a staršieho žiactva |
|
Grand Prix
Junior Grand Prix Baltic Cup 2017
|
European figure skating championship
6. miesto - Nikol RAJICOVA - ženy
17. miesto - Lucie MYSLIVEČKOVÁ/Lukáš CSOLLEY
29. miesto - Michael NEUMAN - muži
Four Nationals Championships 2017
Medzinárodné Majstrovstvá SR seniorov 2017
5. miesto - Lucie MYSLIVEČKOVÁ / Lukáš CSOLLEY
8. miesto - Michael NEUMAN - majster Slovenska
10. miesto - Nina LETENAYOVÁ
19. miesto - Marco KLEPOCH
Majstrovstvá SR juniorov a staršieho žiactva
1. miesto - Nina LETENAYOVÁ - juniorky
1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - starší žiaci
3. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
5. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky
11. miesto - Petra ROHMANOVÁ - juniorky
Majstrovstvá SR mladšieho žiactva a nádejí
1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - mladší žiaci
2. miesto - Tadeáš VÁCLAVÍK - nádeje staršie chlapci
2. miesto - Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
3. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
5. miesto - Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci
6. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
7. miesto - Natália HOLLÁ - nádeje 10
9. miesto - Nina GUDERNOVÁ - nádeje 12
Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
Aneta VÁCLAVÍKOVÁ - nádeje 7
Grand Prix - NHK Trophy 2017
10. miesto - Nikol RAJIČOVA
ISU Grand Prix - Skate America 2017
9. miesto - Nikol RAJIČOVÁ
Junior Grand Prix - Baltic Cup 2017
27. miesto - Nina LETENAYOVÁ - juniorky
7. miesto - Nikol RAJICOVA
21. miesto - Marco KLEPOCH
1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - mladší žiaci
- Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
2. miesto - Laura MOHNACZKA - staršie žiačky
3. miesto - Aneta VÁCLAVÍKOVÁ - nádeje 7
5. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
7. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
10. miesto - Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky 12
1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - starší žiaci
- Tadeáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje
2. miesto - Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
- Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
- Aneta VÁCLAVIKOVÁ - nádeje 7
4. miesto - Nina LETENAYOVÁ - juniorky
6. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
7. miesto - Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
9. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
10. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky
- Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky
11. miesto - Natália HOLLÁ - nádeje 10
12. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
13. miesto - Petra RÖHMANOVÁ - juniorky
14. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
20. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
1. miesto - Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
2. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
3. miesto - Simona JANEKOVÁ - mladšie žiačky 11
- Eva HALABICOVÁ - nádeje 9
- Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
55. Grand Prix Banská Bystrica
1. miesto - Nina LETENAYOVÁ - juniorky
- Lukáš VÁCLAVÍK - starší žiaci
- Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
2. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky
3. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
- Aneta VÁCLAVIKOVÁ - nádeje 7
6. miesto - Petra RÖHMANOVÁ - juniorky
7. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
11. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
1. miesto - Petra RÖHMANOVÁ - juniorky
- Lukáš VÁCLAVÍK - mladší žiaci
2. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
- Tadeáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje
3. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
- Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
4. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky
- Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky 12
- Simona JANEKOVÁ - mladšie žiačky 11
- Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
- Aneta VÁCLAVIKOVÁ - nádeje 7
5. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
10. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
11. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
1. miesto - Nina LETENAYOVÁ - ženy
- Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
- Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
2. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
- Natália HOLLÁ - nádeje 10
- Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
3. miesto - Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky 12
4. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
5. miesto - Simona JANEKOVÁ - mladšie žiačky 11
12. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
1. miesto - Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
3. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky
4. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
5. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
- Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
6. miesto - Natália HOLLA - nádeje 10
- Nina GUDERNOVÁ - nádeje 12
7. miesto - Simona JANEKOVÁ - nádeje 11
9. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
12. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
1. miesto - Tadeáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje chlapci
2. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - starší žiaci
3. miesto - Aneta VÁCLAVÍKOVÁ - nádeje 7
6. miesto - Petra RÖHMANOVÁ - juniorky
- Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
7. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
- Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
8. miesto - Natália HOLLÁ - nádeje 10
12. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky
14. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
21. miesto - Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky
24. miesto - Simona JANEKOVÁ - mladšie žiačky
29. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
2. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
4. miesto - Petra ROHMANOVÁ - juniorky
9. Novomestský Pohár Fedory Kalenčíkovej
1. miesto - Nina LETENAYOVÁ - juniorky
Lukáš VÁCLAVÍK - starší žiaci
Tadeáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje
2. miesto - Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci
Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
Aneta VÁCLAVÍKOVÁ - nádeje 7
3. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
4. miesto - Laura MOHNACZKÁ - staršie žiačky
5. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
Natália HOLLÁ - nádeje 10
9. miesto - Petra ROHMANOVÁ - juniorky
Nina GUDERNOVÁ - nádeje 12
13. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
Veľká cena Košíc a Košická korčuľka
1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - mladší žiaci
Tadeáš VÁCLAVÍK - staršie nádeje
2. miesto - Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci
Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
Aneta VÁCLAVÍKOVÁ - nádeje 7
7. miesto - Natália HOLLÁ - nádeje 10
10. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
12. miesto - Paulína LAUKOVÁ - mladšie žiačky 11
Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
1. miesto - Lukáš VÁCLAVÍK - starší žiaci
Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
Aneta VÁCLAVÍKOVÁ - nádeje 7
2. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
3. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
5. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
7. miesto - Petra ROHMANOVÁ - juniorky
Nina GUDERNOVÁ - mladšie žiačky 12
1. miesto - Laura MOHNACZKÁ - juniorky
Lukáš VÁCLAVÍk - mladší žiaci
3. miesto - Petra ROHMANOVÁ - juniorky
Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
4. miesto - Claudia MIFKOVIČOVÁ - juniorky
Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci
6. miesto - Nina GUDERNOVÁ - nádeje 12
Natália HOLLA - nádeje 10
8. miesto - Darina HUTTER - staršie žiačky
12. miesto - Paulína LAUKOVÁ - nádeje 11
13. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
1. miesto - Jakub GALBAVÝ - mladší žiaci
2. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
3. miesto - Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
5. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
7. miesto - Natália HOLLÁ - nádeje 10
Nataša KASANOVÁ - nádeje 8
8. miesto - Nina GUDERNOVÁ - nádeje 12
11. miesto - Nina SOJKOVÁ - nádeje 10
21. miesto - Sara MATEJOVIČOVÁ - nádeje 9
1. miesto - Andrea BAČOVÁ - nádeje 10
Hanka DAUBNEROVÁ - nádeje 9
2. miesto - Chiara SNOPEKOVÁ - nádeje 8
5. miesto - Zuzana DAUBNEROVÁ - staršie žiačky
Sara MATEJOVIČOVÁ - nádeje 9
Nitrava Cup
Krasokorčuliarske štatistiky
Databáza výsledkov a štatistické analýzy krasokorčuliarskych súťaží Slovenského Pohára a Majstrovstiev SR od roku 2005.
ďalej