09.10.2021

Od pamätníka k pamätníku

1. miesto: Hudák Ľuboš


DM ženský beh - 4 km

5. miesto: KURUCOVÁ Simona

7. miesto: ŠÁLOVÁ Sabína

 

03.10.2021

Medzinárodný maratón mieru Košice

maratón (MSR v maratóne)

6. miesto: Orawetz Richard

polmaratón

3. miesto: Lenčéš Marek

3. miesto: Švec Roman

5. miesto: Borhyová Jeanette

6. miesto: Zuzana Gejdošová

45. miesto: Arnold Patrik


26.09.2021

Beh pre beh v Bernolákove - 4,4km

1. miesto: BELOVIČ Tomáš

 

25.09.2021

Senecký beh okolo Slnečných jazier

6km

1. miesto: BELOVIČ Tomáš

12km

2. miesto: ORAWETZ Richard

3. miesto: ŠVEC Matej

9. miesto: ŠVEC Roman

 

19.09.2021

Drahovská desiatka

1. miesto: Marek LENČEŠ

 

18.09.2021

Telekom Night Run Bratislava - MSR v cestom behu na 10km

muži:

5. miesto: LENČÉŠ Marek

17. miesto: ORAWETZ Richard

25. miesto: HUDÁK Ľuboš

27. miesto: ŠVEC Matej

34. miesto: ARNOLD Patrik

36. miesto: HÁJEK Tomáš

37. miesto: ŠVEC Roman

38. miesto: BELOVIČ Tomáš

44. miesto: TVRDOŇ Ľubomír

ženy:

6. miesto: GEJDOŠOVÁ Zuzana

7. miesto: BORHYOVÁ Jeanette

11. miesto: BELOVIČOVÁ Natália

15. miesto: DORICOVÁ Kristína

družstvá:

ženy: 1. miesto

muži: 3. a 6. miesto

 

Brose Night Run Prievidza

4. miesto: Simona KURUCOVÁ

8. miesto: Sabína ŠÁLOVÁ

 

05.09.2021

ČSOB Bratislava Marathon - polmaratón (MSR v polmaratóne)

muži:

6. miesto: LENČÉŠ Marek (6.)

13. miesto: ORAWETZ Richard (11.)

21. miesto: GEMZA Tomáš (20.)

22. miesto: ŠVEC Matej (21.)

16. miesto: ŠVEC Roman (32.)

75. miesto: TVRDOŇ Ľubomír (33.)

ženy:

8. miesto: BORHYOVÁ Jeanette (8.)

družstvá:

2. miesto: Lenčéš, Orawetz, Gemza, Švec, Tvrdoň

 

04.09.2021

ČSOB Bratislava Marathon 2021

minimaratón

2. miesto:  ARNOLD Patrik

10km

13. miesto: TVRDOŇ Ľubomír

 

29.08.2021

Košice Peace Half Marathon

1. miesto: Zuzana Gejdošová

8. miesto: Ľuboš Hudák

 

28.08.2021

Tlmačský polmaratón

2. miesto: Lenčéš Marek

 

21.08.2021

8.ročník Harhovskej desiatky

1. miesto: Gejdošová Zuzana

 

08.08.2021

ADRIM Nemčiansky beh

1. miesto: GEJDOŠOVÁ Zuzana


07.08.2021

ČSOB letná séria 3

5km

1. miesto: LENČÉŠ Marek

2. miesto: ŠÁLOVÁ Sabína

10km

2. miesto: ORAWETZ Richard

 

Trenčianska bežecká liga

3. miesto: ARNOLD Patrik


24.07.2021

Beh oslobodenia Topoľčianok

1. miesto: LENČÉŠ Marek

 

Zavarská sedmička

3. miesto: DORICOVÁ Kristína

5. miesto: BELOVIČ Tomáš

11. miesto: ARNOLD Patrik


Renault Donovaly Night Run

1. miesto: LENČÉŠ Marek

 

Vrbovská pätnástka

3. miesto: Richard ORAWETZ

 

11.07.2021

Malý štrbský maratón

6. miesto: GEMZA Tomáš

2. miesto: BORHYOVÁ Jeanette

 

10.07.2021

Tešedíkovská desiatka

1. miesto: LENČÉŠ Marek

 

09.07.2021

ČSOB letná séria 2

2. miesto: LENČÉŠ Marek

6. miesto: ŠÁLOVÁ Sabína

 

05.07.2021

Kráľovský beh 2021

1. miesto: LENČÉŠ Marek

 

27.06.2021

Majstrovstvá SR mužov a žien 1500m

5. miesto: Lenčéš Marek

 

26.06.2021

Majstrovstvá SR mužov a žien 5000m

muži

4. miesto: Lenčéš Marek

19. miesto: Orawetz Richard

ženy

9. miesto: Kurucová Simona

 

13.06.2021

ČSOB letná séria 1 - klasické behy 2021

1. miesto: Marek Lenčéš (5km)

4. miesto: Tomáš Belovič (10km)

 

Pivovarsko - hradná sedemtisícovka

1. miesto: Zuzana Gejdošová

 

12.06.2021

Beh oslobodenia Turian

2. miesto: Zuzana Gejdošová

5. miesto: Kristína Doricová

 

Záhorácky maratón/polmaratón

1. miesto: Richard Orawetz (3. miesto v absolútnom poradí)

 

Ivánska 5 a polka

1. miesto: Marek Lenčéš

 

05.06.2021

2. kolo Atletickej ligy 3000m

5. miesto: Marek Lenčéš

 

Banskobystrický maratón

1. miesto: Zuzana Gejdošová

22. miesto: Martin Benko

 

02.06.2021

P-T-S Márodný program 1500m

5. miesto: Marek Lenčéš

 

26.05.2021,

Kontrolné preteky SAZ 5000m

2. miesto: Marek Lenčéš

7. miesto: Orawetz Richard

 

01.05.2021

ČSOB Jarná testovačka - 10km

1. miesto: Simona Kurucová

 

24.04.2021

M-SR 10000m na dráhe v Skalici

8. miesto: Marek Lenčéš

21. miesto: Matej Švec

23. miesto: Tomáš Belovič

31. miesto: Patrik Arnold

 

20.03.2021

Profesia Run 2021 - virtuálne preteky (študenti SŠ a VŠ)

6. miesto: Patrik Arnold

9. miesto: Martin Pavko

 

03.03.2021

ČSOB zimná séria 2020/2021 - virtuálne behy 5km - 2021

18. miesto: Barbora Malíková

 

21.02.2021

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

8. miesto: Lenčéš Marek

 

Rok 2021

 

04.10.2020

Medzinárodný Maratón Mieru Košice

6. miesto: Richard Orawetz

10. miesto: Matej Švec

 

19.09.2020

Beh oslobodenia Turian

2. miesto: Kristína Doricová

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

Beh v Raji

1. miesto: Zuzana Gejdošová

 

Brose Night Run Prievidza

8. miesto: Simona Kurucová

7. miesto: Richard Orawetz

8. miesto: Matej Švec

28. miesto: Martin Pavko

 

13.09.2020

Vrakunský beh - 10km

1. miesto: Kristína Doricová

1. miesto: Ľubomír Tvrdoň

2. miesto: Tomáš Belovič

 

Beh Novoveskou Hutou

1. miesto: Zuzana Gejdošová

 

12.09.2020

Prešov half maratón

2. miesto: Tomáš Gemza

 

Malinový pohár 2020 - Malinovo

1. miesto: Jeanette Borhyová

 

06.09.2020

MSR mužov a žien v polmaratóne

12. miesto: Matej Švec

15. miesto: Richard Orawetz

33. miesto: Tomáš Hájek

36. miesto: Andrej Žembér

 

Beh okolo Spišského hradu

2. miesto: Zuzana Gejdošová

 

04.09.2020

Večerný beh Ružomberok

2. miesto: Zuzana Gejdošová

 

29.08.2020

ZEBRA - Night Run

1. miesto: Kristína Doricová - 5km

5. miesto: Ľubomír Tvrdoň - 8km

 

AXA Run & Fun

2. miesto: Jeanette Borhyová (členka ženskej štafety "Sheruns" 3x4km)

3. miesto: Richard Orawetz (člen hobby štafety Holy "Threesome" 3x4km)

5. miesto: Roman Švec, Richard Orawetz, Matej Švec 3x9km

 

12.08.2020

ČSOB letná séria 2.

3. miesto: Kristína Doricová - 5km

2. miesto: Roman Švec - 10km

3. miesto: Ľubomír Tvrdoň - 10km

 

09.08.2020

PSA City run Trnava

2. miesto: Roman Švec

14. miesto: Richard Orawetz

 

08.08.2020

Night City Run Piešťany

5. miesto: Richard Orawetz - 10km

5. miesto: Ľubomír Tvrdoň - 10km

17. miesto: Patrik Arnold - 5km

 

Rajecký polmaratón

5. miesto: Tomáš Gemza

 

01.08.2020

ČSOB Night Run Štrbské Pleso

2. miesto: Zuzana Gejdošová - 5km

2. miesto: Jeanette Borhyová - 10km

 

25.07.2020

Fa DONOVALY Night Run

10km

1. miesto: Roman Švec

3. miesto: Richard Orawetz

5. miesto: Jeanette Borhyová

 

5km

4. miesto: Matej Švec

 

17.07.2020

Charitatívny D4R7 večerný beh

1. miesto: Roman Švec

4. miesto: Matej Švec

5. miesto: Richard Orawetz

 

11.-12.07.2020

ČSOB Letná séria 2 - virtuálne behy

8. miesto: Barbora Malíková

 

12.07.2020

1. kolo Atletická liga

5000m

16. miesto: Matej Švec

19. miesto: Richard Orawetz

 

11.07.2020

ČSOB Letná séria

5km

2. miesto: Kristína Doricová

 

10km

1. miesto: Ľubomír Tvrdoň

1. miesto: Roman Švec

2. miesto: Jeanette Borhyová

 

05.07.2020

Kráľovský beh

5km

10. miesto: Matej Švec

 

10km

3. miesto: Richard Orawetz

 

13.-14.06.2020

ČSOB Letná séria 1 - virtuálne behy

3. miesto: Jeanette Borhyová

14. miesto: Barbora Malíková

 

08.03.2020

Majcichovská deiatka - M SR

5. miesto: Roman Švec

11. miesto: Jeanette Borhyová

28. miesto: Kristína Doricová

42. miesto: Matej Švec

54. miesto: Richard Orawetz

88. miesto: Ľubomír Tvrdoň

90. miesto: Patrik Arnold

 

07.03.2020

5. kolo ČSOB Zimná séria

8. miesto: Roman Švec

10. miesto: Kristína Doricová

16. miesto: Ľubomír Tvrdoň

27. miesto: Richard Orawetz

 

08.02.2020

4. kolo ČSOB Zimná séria

1. miesto: Roman Švec

5. miesto: Matej Švec

7. miesto: Richard Orawetz

24. miesto: Ľubomír Tvrdoň


11.01.2020

3. kolo ČSOB Zimná séria

1. miesto: Roman Švec

7. miesto: Richard Orawetz

20. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

rok 2020

 

16.11.2019

Cheteau Run Topolčianky

1. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

10.11.2019

Memoriál Janka Jakubca

7. miesto: Ego Ilčík

 

09.11.2019

1. ČSOB Zimná séria

18. miesto: Tomáš Belovič

 

06.10.2019

Medzinárodný Maratón Mieru Košice

polmaratón

62. miesto: Tomáš Belovič

28. miesto: Ľubomír Tvrdoň

maratón

38. miesto: Tomáš Gemza (13. miesto v rámci M SR)

320. miesto: Matúš Klembara (26.miesto v rámci M SR)

 

04.10.2019

Retro Night Run 2019 - 10km

7. miesto: Ego Ilčík

 

27.07.2019

Fa  DONOVALY Night Run

3. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

14.07.2019

Malý Štrbský maratón - 31km

6. miesto: Ľubomír Tvrdoň

67. miesto: Marán Bučák

 

08.06.2019

Beh na Chatu pri Zelenom Plese

50. miesto: Peter Ľubušký

 

01.06.2019

Rajec High Tatras Night Run

3. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

25.05.2019

Nočný polmaratón Košice - 7km

1. miesto: Martina Burzová

 

18.05.2019

Beh Gáňom

1. miesto: Martina Burzová

 

Beh Ulicami Námestovo

2. miesto: Peter Ľubušký

 

08.05.2019

Beh Andreja Radlinského

3. miesto: Peter Ľubušký

 

05.05.2019

Wings For Life World Run

Zadar

2. miesto: Eva Tulejová

3. miesto: Martina Burzová

7. miesto: Tomáš Gemza

Rio de Janeiro

12. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

04.05.2019

Beh Sereďou

5. miesto: Peter Ľubušký

 

28.4.2019

Kamzík - Baba -Kamzík

1. miesto: Danka Redechová


14.04.2019

Národný beh Devín Bratislava

3. miesto: Martina Burzová

34. miesto: Danka Redechová

678. miesto: Eugen Ilčík

967. miesto: Jakub Tomko

 

35th Telekom Vivicitta Spring Half Marathon

22. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

07.04.2019

ČSOB Marathon 2019

polmaratón

3. miesto: Martina Burzová

13. miesto: Eva Tulejová

30. miesto: Jeanette Borhyová

161. miesto: Ľubomír Tvrdoň

maratón

12. miesto: Danica Redchová

 

Majstrovstvá SR v polmaratóne:

3. miesto: Zuzana Polohová

4. miesto: Martina Burzová

6. miesto: Eva Tulejová

19. miesto: Jeanette Borhyová

23. miesto: Ľubomír Tvrdoň

súťaž družstiev

2. miesto: Zuzana Polohová, Veronika Ľašová, Martina Burzová, Eva Tulejová, Jeanette Borhyová

 

09.03.2019

ČSOB Zimná séria - 4. kolo

1. miesto: Martina Burzová

29. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

09.02.2019

ČSOB Zimná séria - 3. kolo

1. miesto: Martina Burzová

32. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

19.01.2019

Innogy WinterRun Brno

1. miesto: Kristián Uher

 

12.01.2019

ČSOB Zimná séria - 2. kolo

1. miesto: Martina Burzová

19. miesto: Ľubomír Tvrdoň

 

06.01.2019

Beháme pre zdravé srdce

2. miesto: Danica Redechová

 

01.01.2019

Novoročný beh 3 Paky - 5km

1. miesto: Tomáš Belovič

1. miesto: Ľubomír Tvrdoň

Partneri ŠKP Bratislava